Республикалық палата Кеңесінің мүшелері

  1. Рзабаев Серікбай– а.ш.ғ.кандидаты,ҚазКСР Мемлекеттік сыйлығының лауреаты, екі жылқы тұқымының авторы- палата Кенесінің төрағасы, асыл тұқымды бөлімініңмеңгерушісі «Ақтөбе АШТС» ЖШС , Актөбе обл.
  2. Кикебаев Набидолла– а.ш.ғ. докторы, «Қазақ тұлпары» ЖШС директоры, палата Кеңесі төрағасының орынбасары , Қостанай обл
  3. Жекеев Абат– экономика ғылымдарының кандидаты, палата Кенесі төрағасының орынбасары.
  4. Нечаев Игорь Николаевич– а.ш.ғ. докторы, ҚР ҰҒА академигі, «Қазақ мал шаруашылығы және жылқы шаруашылығы ҒЗИ» ЖШСбас ғылыми қызметкері, Алматы обл.
  5. Үшкемпіров Жақсылық – олимпиада чемпионы, «Жаксылық»   ШҚ құрылтайшысы   –  Алматы  обл.
  6. Рахманов Сейілхан –  а.ш.ғ.докторы, «Қазақ мал шаруашылығы және жылқы шаруашылығы ҒЗИ» ЖШС асыл тұқымды жылқы бөлімнің меңгерушісі, Алматы обл.
  7. Бозымов  Қазыбай  Қараұлы – а.ш.ғ.докторы, БҚАТУ-і ректорының кеңесшісі, Халықаралық инженерлік академиясының толық мүшесі, академигі,  ҚР  Ұлттық  Жаратылыстану ғылымдары академиясының  академигі.
  8. Турабаев Аманкелді–  а.ш.ғ. кандидаты, «Қазақ мал шаруашылығы және жылқы шаруашылығы ҒЗИ» ЖШС асыл тұқымды жылқы бөлімінің жетекші ғылыми маманы, Алматы обл
  9. Омаров Марат– а.ш.ғ. кандидаты, Евразия Инновациялық Университетінің, химия және технологиялық биология кафедрасының доценті Халықаралық ақпараттандыру академигі, Павлодар  обл.
  10. Кенжебай  МұхамбетШәріп – а.ш.ғ. кандидаты, Қазақ ҰАУ-і  доценті, профессор,    Алматы  қаласы.
  11. Шамшидин Альжан Смаилұлы –  а.ш.ғ. кандидаты,  «Малш-ғы және вет-қ ҒИО»ЖШС
  12. Зейнуллин Алтай –а.ш.ғ. кандидаты      –  БҚО
  13. Нигметов Мереке– а.ш.ғ. кандидаты     –  БҚО
  14. Асанбаев Төлеген– а.ш.ғ. кандидаты, С. Торайғыров атындағы МПУ профессоры, «Ақжар өндіріс» ШҚ директоры   –  Павлодар  обл.
  15. Ерғалиев Күзембай– а.ш.ғ. кандидаты,   Маңғыстау обл.
  16. Өтепбергенов Өтесін– а.ш.ғ. кандидаты, «Тоқмансай» ЖШС директоры  – Ақтөбе   обл.
  17. Рамазанов Аяз – а.ш.ғ.докторы, мал және өсімдік шаруашылығы ҒЗИ профессоры, СҚО
  18. Иманкулов Бекет –  а.ш.ғ. кандидаты, мал және өсімдік шаруашылығы   ҒЗИ директорының орынбасары, СҚО
  19. Базарғалиев Алибек– «Жансая» ШҚ құрылтайшысы    –  Ақтөбе   обл.
  20. Бекмашев Наурыз –  «Көшім»  ЖШС директоры   –  БҚО
  21. Алибаев Нурадин– а.ш.ғ. докторы, профессор, ҚР мемлекет. сыйлығының лауреаты, мал және өсімдік шар-ғы ҒЗИ директорының ғылым жөніндегі орынбасар – ОҚО
  22. Нурмахамбетов Даурен– а.ш.ғ. кандидаты, «Қазақ мал шаруашылығы және жылқы шар-ғы ҒЗИ» ЖШС жылқы ш-ғы бөлімі жетекші ғылыми қызметкері – Алматы обл
  23. Акимбеков Амин– а.ш.ғ.докторы, «Қазақ мал шар-ғы және жылқы шар-ғы ҒЗИ» ЖШС жылқы шаруашылығы бөлімі  бас ғылыми қызметкері– Алматы обл
  24. Аубакиров Хамит– а.ш.ғ. кандидаты, мал және өсімдік шаруашылығы   ҒЗИ жетекші ғылыми қызметкері , ОҚО
  25. Исхан Кайрат– а.ш.ғ. кандидаты – доцент, асс. ҚазҰАУ профессоры,  Алматы қаласы
  26. Муратов Ускелен – «Каменскуральск» ЖШС басшысы
  27. Бисекенов Нургали – а.ш.ғ.кандидаты

Ескертпе:Ет және сүт өнімі бағытындағы жергілікті жылқы тұқымдарының Республикалық палатасының мүшелері (жеке және занды тұлғалар) қатысқан кеңейтілген жиналысында сайланды, Ақтөбе қаласы 7 шілде 2016 жыл